Detail pracovní pozice

PROJEKTANT - TRACEMAN

Datum vložení: 01.02.2023. Společnost KIP Brno hledá vhodné kandidáty na obsazení pozice "Projektant Specialista" v rámci jejího působení na projektu dostavba jaderné elektrárny Mochovce na Slovensku. Společnost se podílí na tvorbě projektu nosného kabelového systému (NKS) a kabeláže vlastním produktem TRACEMAN. Práce bude vykonávána v místě stavby.

Místo výkonu: Jaderná elektrárna Mochovce  (Slovenská republika)

Náplň práce:

- SW projektování nosného kabelového systému a kabeláže (TRACEMAN)

- TRACEMAN specialista - Interné zaškolení

- Projektování v souladu s kritérii uplatňované na projekt kabeláže a NKS (Basic design, principy kabeláže)

- Aktivní komunikace v rámci projektového týmu se zaměřením na plnění díla

- Reporty o průběhu kontrolních činností a kvality prací

Požadavky:

- SŠ elektrotechnická (strojní, jiné technické vzdělání)

- Znalosti v systému TRACEMAN (nástroj pro projektování kabeláže a NKS - interné zaškolení)

- Znalosti ACCESS databáze - výhodou a standardní nástroje MS office

- Autodesk AutoCAD výhodou

- Dobré komunikační dovednosti

- Znalost anglického jazyku na komunikativní úrovni A2

Nabízíme:

- Práce na HPP

- Na dobu určitou s možností prodloužení

- Účast na projektu a realizaci dostavby jaderné elektrárny Mochovce

- Odpovídající mzdové ohodnocení

- Příspěvek na stravování

- Prémie

Datum nástupu: IHNED

Pokud Vás nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis na níže uvedené kontaktní údaje.
Ing. Stanislav Jirák, tel.: +420 606 481 743
e-mail: jirak@kipbrno.cz

Kontaktovat