Detail pracovní pozice

I&C SPECIALISTA

Společnost KIP Brno hledá vhodné kandidáty na obsazení pozice „I&C specialista“.

Datum vystavení: 01.06.2019

Místo výkonu: Brno, České Budějovice

Náplň práce:

  • Provádění individuálních zkoušek smyček měřících okruhů dle projektové dokumentace
  • Provádění individuálních zkoušek signálů na měřicích obvodech
  • Vyhledávání chyb zapojení a oprava chybného zapojení
  • Kalibrace měřících přístrojů, čidel, senzorů kalibračními soupravami
  • Kontrola správných rozsahů snímačů v řídicím systému, případně oprava na měřicí smyčce
  • Tvorba reportů výsledků kontrol dle zjištění – reportování výsledků zjištění
  • Práce s databázemi MS Access

Požadavky:

  • SŠ/VŠ technického zaměření (elektrotechnická)
  • Praxe v daném oboru min 5 let (SŠ), 3 roky (VŠ)
  • PC, nástroje sady MS Office, Access, Excel, Word
  • AutoCad LT
  • Anglický jazyk – B1 (umožňující profesionální práci)
  • Technická gramotnost
  • Ochota cestovat dle lokality činnosti
  • Samostatnost
  • ŘP skupiny B
  • Brno, České Budějovice, Tábor, Bratislava (SK), Nitra (SK)
  • Vyhláška č.50/78 Sb, Vyhláška č.508/2009 Zz. §22/23

Nabízíme:

  • Práce na HPP
  • Práce na energetických projektech
  • Seberealizace. možnost vytvoření vlastního týmu
  • Služební vůz, NTB, mobilní telefon
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Datum nástupu: ihned

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete prosím svůj životopis na uvedené kontaktní údaje. Ing. Stanislav Jirák tel. +420 606 481 743 e-mail: jirak@kipbrno.cz a nebo stiskněte tlačítko kontaktovat a využijte k tomu náš formulář.

Kontaktovat