Jsme držitelem certifikátu zajištění systému jakosti ISO 9001:2000
česky>
 

Výměna odkazů KIP Brno, spol s r.o.

  • pro výměnu odkazu nás kontaktujte na
 

Bižuterie e shop a luxusní šperky Dinastie

Bižuterie Le Jardin des Cristalles roky vytvaří bižuterii a vlasové modní doplňky nejvyšší kvality uspokojující i ty největší nároky dynamické ženy, která drží krok s Italskou módou. Bižuterie Le Jardin je neustále obohacená o nové a unikátní výrobky , stimulující zvědavost ženy, která miluje novinky, luxusní módní doplněk, s použitím materiálů nejvyšší kvality jako jsou zirkony, cristalli prvotřídní kvality, rodiatura první kategorie. Ručně vyráběné Šperky značky INES BIJOUX, spojující mistrovství benátských sklářů, starobylou techniku a trendy design , jsou jedinečným uměleckým dílem s rostoucí hodnotou.

SEO optimalizace 321

seo optimalizace (Search Engine Optimization) je způsob, který nám umožňuje vytvářet a programovat internetové stránky takovým způsobem, aby jejich forma zpracování vyhovovala vyhledávajícím robotům full textových vyhledávačů (Google, Seznam). Internetový marketing je současností, ale hlavně budoucností strategického rozvoje firem a společností jelikož Reklammní internetová gentura hraje jednoznačně nejdůležitější roli při získávání nových zákazníků.

Grafické studio 321

Grafické studio 321 Creative People je členem Unie grafického designu ČR. Toto profesní sdružení si klade za cíl šířit osvětu, profesionalizovat trh v oblasti komerční grafiky a propagovat grafický design jako důležitou součást našeho života. Pomáháme firmám nejen v procesu budování firemní identity, ale i při tvorbě obchodní tiskovin, prezentačních katalogů, 3D vizualizací a obalový designu. Děláme vše co souvisí s reklamní a firemní grafikou.

WWW Webdesign studio Brno 321

Tvorba webových stránek na míru včetně redakčního systému, který Vám ušetří čas a energii. Navrhujeme, optimalizujeme a programujeme firemní www stránky, produktové weby, e-shopy a internetové portály s možností jednoduché správy obsahu. Při tvorbě webových stránek se soustředíme v první řadě na funkčnost, snadnou použitelnost a především výbornou dohledatelnost ve vyhledávačích Seznam a Google. Firemní web od profesionálů.

Tvorba videa a 3D animací

Chcete zaujmout potenciálního zákazníka? Chystáte například virální video a máte nápad ale nevíte jak jej zrealizovat? Tvorba videa od profesionálů je jasná volba. V dnešní neuvěřitelně rychle se rozvíjející době, kdy se téměř každá firma prezentuje na internetu pomocí reklamních videí je nezbytnou součástí každého spotu tzv. intro neboli animace logotypu. Pokud potřebujete animaci logotypu pro vytvoření reklamního spotu, webové stránky nebo televizní reklamy obraťte se na nás !Tvorba animací a 3D produktu.

Apartmán a ubytování Lednice

Příjemné ubytování v srdci Lednicko-valtického areálu. Apartmán Lednice jsou situovány v těsné blízkosti historických kulturních památek a překrásného zámeckého parku, které tvoří dominantu nejen malebné obce Lednice, ale i celé jižní Moravy. Komfortní ubytování ve dvoulůžkových pokojích s možností přistýlky a dvojpřistýlky a vlastním sociálním zařízením, parkováním a úschovnou kol zdarma, možnost připojení k internetu zdarma, prostory pro firemní akce a další. Pro využití volného času nabízí region množství kulturně-historických památek, vinných sklípků, cykloturistických tras, a vinařských naučných stezek. V Zámeckém parku můžete jezdit na koních, projíždět se kočárem či uskutečnit plavbu lodí.

321 Brno

321 Brno je nekomerční internetový projekt na podporu brněnské kultury, nočního života a volnočasových aktivit nejen pro mladé. Návštěvníci na stránkách velice jednoduchým způsobem najdou přehled aktuálních a plánovaných akcí vždy na konkrétní den v kategoriích Kultura v Brně: Hudba, Večírek, Film, Výstavy a Divadlo. Pokud máte pocit, že právě Vámi pořádaná akce nesmí na 321brno.cz chybět budeme velice rádi, když ji přidáte.

AB plynoservis Brno

Zajistit bezpečný provoz plynového zařízení několikrát do roka přináší sdělovací prostředky zprávy o případech končících smrtí obyvatel bytů a domů. Téměř ve všech případech je příčinou tragédie zanedbaná údržba nebo nevyhovující podmínky pro provoz plynového zařízení. Provádíme kompletní Opravy plynových kotlů a pozáruční servis.

Trvalá epilace Absolute Beauty

Chladivá hlavice přístroje je díky technice ošetření "IN MOTION" vedena operatérkou v plynulém pohybu po ošetřované oblasti a tak je možno (oproti dřívějším postupům ošetření formou separovaného přikládání hlavice) pokrýt i relativně velké oblasti mnohem rychleji a účinněji pro Depilaci. Oblast nad horním rtem a podpaží tak zabere sotva několik minut, ošetření nohou přibližně hodinu. Procedura je přitom výjimečně přesná a jemná. Epilace Brno Pekařská 16.

Kolo do města

Právě v rychlosti složení Bromptonu a snadné přenositelnosti kamkoliv a kdekoliv je hlavní síla, jedinečnost a užitná hodnota kol Brompton. Skládací kola se výrazně vymykají z velké rodiny skládacích kol svojí užitečností, dotažením do detailu a precizností ručního zpracování. Zkrátka kolo je kolem, když jej potřebujete a za pár vteřin se promění v "tašku", s kterou můžete pohodleně do vlaku, hromadné dopravy nebo ji pohodlně uložit do kufru či za sedadlo osobního automobilu.

Bdt Sanace Brno

Patentovaná vícestupňová injekční metoda sanace zdiva pro vytvoření hydroizolační clony proti vzlínající vlhkosti s vysokým stupněm provlhlého a prosoleného zdiva. Tuto metodu na utěsnění zdiva proti vzlínající vlhkosti provádíme tlakovou injektáží pomocí silikonové mikroemulze weber.tec 940 a dalších sanačních materiálů dodávaných firmou Weber. Sanace injektáží je nejšetrnější metoda odizolování zdiva. Spojena s dalšími postupy použitím sanačních omítek lze dosáhnout kvalitních výsledků v odstranění vlhkosti ve zdivu. Difuzní vlastnosti sanace zdiva provedené touto metodou jsou ovlivněny jen nepatrně.

Zahradní nýbytek Bentwood

Zahradní a jídelní židle a křesla Bentwood prošla lety zátěžových testů v restauracích, kavárnách a hotelech po celé Evropě. Posezení v kvalitním zahradním židlovém křesle na vaší zahradě, terase či zimní zahradě je opravdovým zážitkem. Nyní si i vy můžete dopřát tento luxus za mimořádně příznivé ceny. Zahradní nábytek Bentwood poskytuje ve svém portfoliu širokou škálu zahradních židlí. Můžete si vybírat zahradní židle s polyratanu s hliníkovou konstrukcí, nebo z vysoce odolné hi-tech textilie. Pro náročné klienty nabízíme také z ušlechtilé nerezavějící oceli, které se kombinují s hi-tech textilií, nebo s teakem nejvyšší jakosti. Teak při výrobě našich zahradních židlí byl použit výhradně z ostrova Borneo, kde toto dřevo také dokonale proschlo, a tudíž si uchovává stálý tvar a barvu. V tom tkví unikátnost zahradních židlí Bentwood. Pořiďte si kovový zahradní nábytek a prožijte pohodlně strávené chvíle s příteli v luxusním sedacím nábytku za příznivé ceny.

Fitness a posilovna Brno

Naším cílem je společně s dalšími subjekty vybudovat komplex Fitness Brno služeb pro využití volného času, relaxaci a zdraví. Věříme, že u nás naleznete to pravé, co Vás vytrhne z koloběhu každodenních starostí, a budete se k nám rádi vracet. Jako Posilovna Brno a fitnesscentrum nacházející se v nově zrekonstruovaných prostorách objektu nad poštou na Štefáčkově ulici čp. 15 v městské části Brno Líšeň.

Tvorba loga BRAINWAVE

Firemní logo je významnou součástí firemní identity a vyjádřením toho, jak chce firma působit navenek. Logo firmy by mělo být snadno zapamatovatelné, výrazné a kvalitně zpracované. Logo je myšlenka, ve které by se mělo odrazit vše, co chcete předat v prvních dvou vteřinách člověku, na kterého Vaše logo má zapůsobit.

Reklamní agentura a grafické studio BRAINWAVE

Jsme grafické studio a reklamní agentura, která se specializuje na budování firemní identity a podporu prodeje. Vymýšlíme, realizujeme a tvoříme úspěšná firemní loga, reklamní kampaně a snadno dohledatelné webové prezentace. Jsme tým zkušených odborníků, které spojuje společná vášeň pro naši práci, kterou máme rádi. Našimi klienty jsou úspěšní lidé oceňující náš osobní přístup k jejich značce a produktu. Svěřte svoji corporate identity odborníkům na grafiku.

Funkční termoprádlo

Při výrobě funkčního termoprádlo CALMA klademe důraz především na kvalitu materiálů, šití a designu. Také z tohoto důvodu mají veškeré naše materiály i výroba původ v České republice. Naším hlavním cílem je zaměřit se ve spolupráci s profesionály ve svém oboru na jednotlivé segmenty využití funkčního prádla. Ať už jde o různá sportovní odvětví nebo zájmové a pracovní činnosti. V našem sortimentu najdete termoprádlo a speciální edice určené pro motorkáře, hokejisty, rybáře, myslivce, horolezce, běžce a aktivní sportovce.

Detoxikace organismu a celostní medicína

Články zaměřené na celostní medicínu a detoxikaci organismu. V této kategorii najdete základní informace o přírodní léčbě, Čínské medicíně a homeopati. Nejrozšířenější a pravidelně aktualizovaná stránka našeho portálu Cesty zdraví. Najdete zde nejnovější články nejen o zdraví přidávané našimi odborníky. Celostní medicína pro ty, kteří stále příliš myslíme a jednáme materialisticky. Vše posuzujeme uzounkým průzorem našich pěti smyslů. Hledáme sídlo duše a nenacházíme ho, a proto pro nás nic takového není. Hledáme podobu boha, neznáme ji, a proto v něj nevěříme. Při pitvě hledáme meridiány, energetické dráhy, nenacházíme je, a proto pro nás neexistují.

Zařízení a realizace prodejny

Hlavním zaměřením společnosti CR DESIGN LTD jsou návrhy a realizace prodejen a realizace komerčních interiérů se zaměřením na firemní identitu klienta. Rozšíření působnosti je připravováno a realizováno v oblasti přímého dovozu obchodního zařízení prodejny a systémů od výrobců z Evropy a jejich velkoobchodní distribuce naší společností mezi české a slovenské odběratele.

Bižuterie e shop a luxusní šperky Dinastie

Bižuterie Le Jardin des Cristalles roky vytvaří bižuterii a vlasové modní doplňky nejvyšší kvality uspokojující i ty největší nároky dynamické ženy, která drží krok s Italskou módou. Bižuterie Le Jardin je neustále obohacená o nové a unikátní výrobky , stimulující zvědavost ženy, která miluje novinky, luxusní módní doplněk, s použitím materiálů nejvyšší kvality jako jsou zirkony, cristalli prvotřídní kvality, rodiatura první kategorie. Ručně vyráběné Šperky značky INES BIJOUX, spojující mistrovství benátských sklářů, starobylou techniku a trendy design , jsou jedinečným uměleckým dílem s rostoucí hodnotou.

SEGWAY

Od roku 2001, kdy byl tento revoluční vynález uveden na trh vědcem Deanem Kamenem se stal Segway po celém světě pro mnoho soukromých, firemních i vládních uživatelů efektivním nástrojem pro zlepšení produktivity s velmi nízkými náklady na provoz. Můžete jej použít k dopravě osob, obsluze průmyslových a logistických areálů, zajištění bezpečnosti rozsáhlých prostor i marketingovým akcím.

Návrhy interiérů ViewART

U nás nenavrhují interiery asistentky či rádoby odborníci, ale skuteční designeři, lidé s patřičným vzděláním, estetickým cítěním a potřebnými technickými a ergonometrickými znalostmi. Navrhování interiéru v souladu se světovými designovými trendy, respektujeme tradiční ověřené technologie, ergonometrii, souhru barev, materiálovou jednotu a také vyrobitelnost v střízlivých cenových relacích. Návrhy interiérů - zde se dostáváte k užšímu výběru designových specialit, jak z naší autorské dílny, tak z dílny světových renomovaných designerů. Jedná se o Designové doplňky, které se nám líbí, a které se budou líbit i Vám. Všechny produkty z této sekce jsme schopni dodat či vyrobit. Postupem času budou v této kategorii přibývat nové prvky tak, jak je budeme objevovat na mezitárodních výstavách a ve spolupráci s Vámi Doplňky do interiérů.

Motokros a motocross od Motolevel.com

Motoristický portál MOTOLEVEL.COM servíruje informace z auto-motoscény. Na našem serveru naleznete fotografie Motocrossu, reportáže a rozhovory z motokrosových závodů a mistrovství. Motokros na prvním místě.

IVF Centrum pro neplodnost a umělé oplodnění

Naše práce asistovaná reprodukce je založena na dlouholetých zkušenostech. Sanatorium Helios vzniklo v roce 1994 a bylo jedno z prvních center v České republice, zabývajících se diagnostikou a léčbou neplodnosti. V roce 2002 jsme začali spolupracovat s nejúspěšnějším ivf centrem na světě – australskou klinikou Genea – Word leaders in fertility (dřívější Sydney IVF). Díky exkluzívní licenční smlouvě s Geneou máme k dispozici nejnovější postupy a technologie dlouho před tím, než se dostanou do komerčního použití. Z toho důvodu získáváme oproti jiným centrům velký náskok a dáváme tím neplodným párům větší šanci na úspěch dříve než ostatní. Na rozdíl od jiných center poskytujeme komplexní vstupní vyšetření genetika, která jsou, včetně konzultací, bezplatná (případně hrazená pojišťovnou). Vaši cestu pro umělé oplodnění a vytouženým cílem neprodlužujeme neefektivními metodami. Od samého začátku se přímo pro vás snažíme najít nejúčinnější řešení.

IVF Center Brno Czech republic

Sanatorium Helios is IVF Center Brno Czech republic and private gynecological facility situated in the center of Brno. It was established in 1994. Our gynecological facility could be compared to a small hospital where you can find a personal approach, closer contact with the patients and hospitalization that is kept to a minimum. Sanatorium Helios has its own operating room and wards. Sanatorium Helios IVF Center offers comprehensive gynecological care (except for childbirth). Besides regular gynecological examinations and gynecological operations, we also provide highly specialized care Infertility and Assisted reproduction.

IVF Kinderwunsch zentrum Tschechien

Ein unfruchtbares Paar wird als Frau und Mann definiert, bei denen es innerhalb eines Zeitraums von einem Jahr trotz ungeschützten Geschlechtsverkehrs zu keiner Schwangerschaft kommt. Unsere Arbeit beruht auf langjährigen Erfahrungen. Das Kinderwunsch zentrum Tschechien Sanatorium Helios entstand im Jahre 1994 und war eines der ersten ivf zentrum Tschechien Brünn Zentren in der Tschechischen Republik, das sich mit der Diagnostik und Behandlung von Unfruchtbarkeit beschäftigt.

IVF Centro fecondazione assistita Repubblica Ceca

Sanatorium Helios Centri fecondazione assistita Repubblica Ceca e una struttura privata nel centro di Brno. E' stato fondato nel 1994 come uno dei primi centri nella Repubblica ceca ad occuparsi della diagnostica e cura dell'infertilita, pertanto il nostro Fecondazione assistita lavoro si basa su esperienze di lunga durata. Nello stesso edificio della clinica si trova la Pensione Luna dove possono alloggiare i nostri pazienti. Infertilita femminile Ci si trova anche il ristorante Leonardo che offre il menu della prima colazione e del pranzo. I clienti possono scegliere fra il menu classico e il Vital menu.

 

Odkazy

SEO optimalizace 321

seo optimalizace (Search Engine Optimization) je způsob, který nám umožňuje vytvářet a programovat internetové stránky takovým způsobem, aby jejich forma zpracování vyhovovala vyhledávajícím robotům full textových vyhledávačů (Google, Seznam). Internetový marketing je současností, ale hlavně budoucností strategického rozvoje firem a společností. Reklama na internetu jednoznačně hraje nejdůležitější roli při získávání nových zákazníků.


321 Creative People

Náš grafický ateliér navrhuje a vytváří firemní loga, značky a jednotný vizuální styl. Specializované WWW studio programuje a vytváří funkční webové stránky se zaměřením na podporu prodeje. Soustředíme se na snadnou přístupnost a intuitivní navigaci. Dále doporučujeme stránky: a Tvorba videa 321 |


Tvorba loga BRAINWAVE

Grafika je jedním z nejdůležitějších prvků Vaší komunikace směrem ke klientům, ale i obchodním partnerům, dodavatelům a dalším subjektům. Tvorba loga je myšlenka, ve které by se mělo odrazit vše, co chcete předat v prvních dvou vteřinách člověku, na kterého Vaše logo má zapůsobit. Grafické studio, které vytváříme loga, firemní vizuální styl (Corporate identity) a propagační tiskoviny.


Doporučujeme tyto stránky:
AB Plynoservis.cz - Servis, opravy plynových kotlů a instalace plynového kotle.
Bezbolestná a trvalá epilace od Absolutebeauty.cz
Skládací kolo a kolo do města BROMPTON, který se za svou více než 30-ti letou historii stal opravdovou legendou mezi koly.


Bdt Sanace

Nabízíme celou řadu možností jak zabránit postupu vzlínající vlhkosti včetně jejich realizací. Mezi nejúčinnější metody sanace zdiva patří metody mechanické. Máme dlouholetou zkušenost s prováděním budov podřezání zdiva.


Zahradní nýbytek Bentwood

Zahradní židle a křesla Bentwood prošla lety zátěžových testů v restauracích, kavárnách a hotelech po celé Evropě. Posezení v kvalitním zahradním židlovém křesle na vaší zahradě, terase či zimní zahradě je opravdovým zážitkem. Nyní si i vy můžete dopřát tento luxus za mimořádně příznivé ceny. Zahradní nábytek Bentwood poskytuje ve svém portfoliu širokou škálu zahradních židlí. Můžete si vybírat zahradní židle s polyratanu s hliníkovou konstrukcí, nebo z vysoce odolné hi-tech textilie. Pro náročné klienty nabízíme také zahradní křesla z ušlechtilé nerezavějící oceli, které se kombinují s hi-tech textilií, nebo s teakem nejvyšší jakosti. Teak při výrobě našich zahradních židlí byl použit výhradně z ostrova Borneo, kde toto dřevo také dokonale proschlo, a tudíž si uchovává stálý tvar a barvu. V tom tkví unikátnost zahradních židlí Bentwood. Pořiďte si kovový zahradní nábytek a prožijte pohodlně strávené chvíle s příteli v luxusním sedacím nábytku za příznivé ceny.


Cesty zdraví - Detoxikace organismu

Celostní medicína předpokládá také aktivnější postoj ke svému zdraví, ke kterému patří i umění nacházet informace a to nejen o zdraví, vhodné stravě, pohybových aktivitách, ale je také vhodné se zamyslet nad samotnou existencí člověka. Detoxikace.


Návrhy interiérů CR DESIGN

CR DESIGN LTD. je výrobní a vývojovou společností, která na českém trhu dodává nejširší sortiment a služby v oblasti návrhy interiérů, Výroba prodejen a realizací obchodních prostorů a prodejen. Společnost CR DESIGN LTD se v roce 2008 stala nástupní společností ryze českého soukromého subjektu Ladislav Šenkyřík, Chrom-design, aby svými zkušenostmi a kapitálem pomohla rozvoji firmy v oblasti dovozu a dodávek obchodního zařízení a pomocí silného výrobního zázemí tak posílila pozici na trhu ve střední Evropě v oblasti návrhů a dodávek komerčních a obchodních prostor při zařízení prodejny a Zařízení obchodů.


Dinastie

V boutique Dinastie může každá žena nalézt něco krásného a luxusního jako jsou Kabelky, Šperky a Bižuterie. Každá žena, která má styl a snaží se v módě alespoň trochu odlišit a držet krok s módními trendy, si v našem obchodě přijde na své. Najdete zde kousky pro každodenní nošení i pro významné příležitosti, kde chcete být neodolatelná. Italské luxusní kabelky pro náročné ženy Luxusní šperky a vlasové modní doplňky, Luxusní hole to vše a mnohem více naleznete na webu Dinastie.cz


Figuriny-manekyny.cz

Dámské, pánské či dětské figuríny pro vystavování oděvů nabízíme v nepřeberném množství. Nejžádanější typy manekýny máme skladem, nákladnější modely dodáváme na objednávku. Všechny naše figuríny jsou italské výroby. Jsou k dispozici s parukami, vyprofilovanými vlasy, bez hlav a jsou propracovány do jemných detailů. Všechny produkty jsou představeny v neformálním, dynamickém a moderním duchu.

Čištění koberců Groomservice

Na trhu je mnoho firem nabízejících komplexní čištění koberců, od údržby oken po sekání zahrady. Naše firma se však specializuje právě a jen na extrakční čištění tkanin a hloubkové čištění matrací a právě tato specializace nás pasuje do pozice opravdových profesionálů, jelikož tomuto skutečně rozumíme. likvidace nepořádku do 24 hodin.

Židle Chromdesign

Dominantami místností, kde se lidé setkávají nejčastěji a kde tráví nejvíce času, bývají stolky. Ať už se jedná o stolky malé či velké, atypické či jemných tvarů, pokud jsou vyhotoveny zajímavě, dokážou upoutat každé oko. Skleněné stolky vám nejen dovezeme, ale také vyrobíme čistě podle vašeho vkusu. Přizpůsobíme se vašemu životnímu stylu a vámi vybraný nábytek upravíme na míru. O své zákazníky pečujeme -- před samotnou koupí vám zdarma poradíme a navrhneme interiér. Jde nám především o to, abyste se doma cítili pohodlně. Židle a nábytek Chromdesign - Židle které dodávají místnostem originální atmosféru.


IVF centrum a gynekoligie Sanatorium Helios

Sanatorium Helios s výjimkou porodů nabízí svým klientům komplexní Gynekologie péči a prevenci. Naše gynekologická ordinace Provádí se zde veškerá gynekologická operativa, a to jak formou hospitalizační, tak i formou jednodenní chirurgie. Na prvním místě je v Sanatoriu Helios kladen důraz na osobní přístup a individuální péči. umělé oplodnění by mohlo být v širším slova smyslu označena jakákoliv manipulace s pohlavními buňkami (gametami) vedoucí ke zvýšení šance na početí u neplodných párů. V užším slova smyslu se tento termín používá pro postupy vedoucí k umělému oplodnění v laboratoři - in vitro fertilizace IVF.

Posilovna Brno - Přijďte si zacvičit do prostorné posilovny se zárukou, že se nebudete muset s ostatními přetahovat o jednotlivé stroje. Je vybavena nejnovější řadou posilovacích strojů značky Panatta

Italské luxusní kabelky | Termoprádlo | segway |

Byla předána poslední část prováděcí projektové dokumentace posledních objektů areálu v Krkonoších. Jednotlivé objekty byly: Hotel Friesovy boudy –...
více